Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваш email
Номер телефону
Payment method
Про нас
UAMAZE - це культурна ініціатива, мета якої - популяризувати Петриківський та Самчиківський розписи.
Українське культурне надбання - це частина нашого культурного коду. І воно може бути сучасним і стильним. Ми маємо на меті це показати та познайомити із розписами якомога більше українців в Україні та закордоном.
Ми навчаємо розпису в нашій Школі майстрів, заохочуємо дізнаватися про нього на майстер-класах, створюємо стильні корпоративні дизайни та сучасні сувеніри.

Ми прагнемо, щоб як пересічному українцю, так і великим компаніям було не соромно за подарунки з етно-елементами.
Український сувенір - це не лише вишиванка, цукерки та горілка з перцем.
Ми створили якісні стильні сувеніри,
які приємно отримати в подарунок
- це вже довела співпраця із
великими корпораціями.

Кожен розпис для наших робіт створюється професійними майстрами.

Забезпечити їх роботою - одне з наших завдань, бо ми прагнемо, щоб майстри не йшли з професії, а були затребуваними, могли своїм ремеслом забезпечити себе і надалі розвивати культурне надбання країни.
Команда
UAMAZE - це бізнес однодумців.

Усі члени команди мають багаторічний досвід у маркетингу та рекламі, і об'єдналися, щоб відродити традиційні розписи, розказати про них українцям та створити сучасний і стильний етно-сувенір.
Засновниця Ірина Чиркова була маркетинг-директором відомих брендів.
Також у команді виконавчий директор Дар'я Вакулич, менеджер по роботі з клієнтами і постачальниками Ольга Федотова, менеджер по роботі з корпоративними клієнтами Дарія Жильцова та менеджер з просування Марія Репецька.
Майстри
До команди UAMAZE залучені професійні майстри розпису, які працюють над створенням дизайнів і навчають ремеслу в Школі майстрів: на курсах та майстер-класах.
Основні майстри Петриківського розпису - Юлія Рожкова та Людмила Бондаренко.

Юлія Рожкова займається розписом майже 30 років і має велику кількість учнів та послідовників. Вона бере участь у виставках, розписує великі поверхні та є автором багатьох арт-об'єктів.

Людмила Бондаренко займається розписом з дитинства, вже майже п'ять років викладає у студії UAMAZE. Вона також має освіту дизайнера і є автором багатьох арт-об'єктів.


Основні майстри Самчиківського розпису - Віктор Раковський, Ольга Полупан та Яна Власенко-Бернацька.

Віктор Раковський є директором художньої школи в селі Самчики. Також він - член Національної спілки майстрів народного мистецтва України та лауреат обласної премії ім. В. Розвадовського.

Ольга Полупан - член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, викладач Самчиківського розпису в художній школі с. Самчики.

Яна Власенко-Бернацька навчалась розпису під керівництвом Віктора Раковського. Вона закінчила з відзнакою інститут ім. Бойчука, брала участь у розписі арт-об'єктів села Самчики та створила декілька власних муралів у техніці Самчиківського розпису в Києві.
Відродження Самчиківського розпису
У 2016 році в Украіні залишилось всього четверо майстрів Самчиківського розпису. Важлива частина українського культурного коду опинилась фактично на межі зникнення, а про сам розпис майже ніхто не знав.

Ми організували освітні арт-тури, щоб майстри знайшли послідовників і мали змогу передати свої знання.
У 2018 році ми випустили перший Самчиківський календар, який викликав справжній фурор - тираж був розпроданий по всьому світу (навіть у США, Азії та Австралії).

У 2018 році за сприяння Українського Культурного Фонду команда UAMAZE перетворила Батьківщину розпису - село Самчики - у арт-село та почала організовувати туди тури. Цей проєкт дозволив розповсюдити інформацію про розпис широкому загалу і вже у 2019 році Самчиківський розпис було внесено до реєстру нематеріального культурного надбання України, а у майстрів з'явилися щонайменше 70 послідовників.
Наші клієнти:
Про нас пишуть:
Made on
Tilda