Розробка етно-дизайнів

Над створенням корпоративного стилю працюють професійні майстри розпису та дизайнери, щоб у результаті отримати стильний етно-дизайн.

Ми завжди виконуємо замовлення вчасно, дотримуємось авторських прав та усіх юридичних вимог.

Замовити розробку

Розробка етно-дизайнів

Над створенням корпоративного стилю працюють професійні майстри розпису та дизайнери, щоб у результаті отримати стильний етно-дизайн.

Ми завжди виконуємо замовлення вчасно, дотримуємось авторських прав та усіх юридичних вимог.

Замовити розробку

Приклади розроблених нами корпоративних стилей:

Пляшка натурального українського вина "Вільна Пташка" Koblevo та український сувенір Тарілочка ручної роботи UAMAZE поєднані єдиним дизайном у стилі Самчиківка
поєднання традиційного українського живопису та сучасності
Пляшка натурального українського вина "Мрія" Koblevo та українська шовкова хустина UAMAZE поєднані єдиним дизайном у стилі Самчиківка
поєднання традиційного українського живопису та сучасності
Пляшка натурального українського вина "Стефанія" Koblevo та постери з мальовками UAMAZE поєднані єдиним дизайном у стилі Самчиківка
 
 

KOBLEVO Самчиківське. Як це було…

Ми були надзвичайно щасливі, коли бренд KOBLEVO звернувся до нас із запитом розробити дизайн для нової лінійки автентичних натуральних вин. Це відбулось влітку 2022 року, коли виноробство в Україні, як і більшість інших індустрій знаходилось під загрозою фізичного знищення. Завод Коблево, який знаходиться на півдні у миколаївській області країни, наражався на цю небезпеку сильніше і, мабуть, довше за інші підприємства.

Саме тому їх запит на проєкт став для всієї команди доказом незламності, надихав і сповнював вірою в майбутнє. UAMAZE вбачає своєю місією, сенсом свого життя, зберігати і популяризувати українське мистецтво. Вже понад 12 років ми займаємось відродженням Самчиківського розпису – навчаємо майстрів, розробляємо етно дизнайни, до війни проводили майстер-класи та екскурсії в Самчики. Пишаємось тим, що тепер про село Самчики знають і в Україні, і за її межами, а майстри-послідовники продовжують і осучаснюють цей самобутній вид традиційного народного мистецтва.

Великим досягненням для всіх, хто вболіває за відродження українського живопису в 2019 році стало внесення Самчиківського розпису у Національний перелік елементів нематеріальної культурної спадщини України.

Поєднувати мистецтво і комерційні проекти – це завжди певний виклик. Але співпраця із брендом Коблево стала для нас прикладом тонкого і органічного симбіозу. Філософія нової лінійки Коблево невимушено візуально відобразилася в дизайнах винних пляшок через зубчасті сюжети Самчиківського розпису – і тепер ці новинки можна справедливо назвати – Самчиківське Koblevo.

Зустрічайте!

Біле сухе вино «Вільна пташка»

Червоне сухе вино «Моя червона калина»

Біле напівсолодке вино «Мрія»

Червоне напівсолодке вино «Стефанія»

Серце кожного українця відгукується своїми емоціями, думками і спогадами на ці назви.

Але спільне для нас те, що вино з пташкою, калиною, лелекою-мрією, жінкою-берегинею на етикетках вабить не лише приємним смаком, а й життєстверджуючим символізмом – прагненням до волі, шаною вірності, нескінченністю мрії, вічністю любові.

Натуральне вино Коблево, виготовлене за сучасними технологіями виноробства, і традиційне народне мистецтво Самчиківка об’єдналися, щоб розказати чесну історію про силу сучасності і силу традицій – запоруку злагоди в родині, домі, Україні.

Обирай та підтримуй своє, українське